Turgutreis Sigorta | Araç Kasko Sigortası
15665
page-template-default,page,page-id-15665,qode-listing-1.0.2,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,overlapping_content,qode-theme-ver-14.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Araç Kasko Sigortası

KASKO SİGORTASI

Kasko sigortası herhangi bir motorlu kara taşıtının  sigortalının iradesi dışında hasara uğraması, yanması, çalınması v.b. durumlarda, sigortalıya tazminat ödenmesini sağlamak için yapılır.Kasko karşı araçtaki hasarı değil, sigortalıya ait araçtaki hasarı teminat altına alır. Kasko isteğe bağlı bir sigorta türüdür. Aracın yanması, çalınması gibi standart teminatlar dışında sigortalının talebi doğrultusunda ek teminatlar ile sigorta kapsamı genişletilebilir.

Neden Kasko Sigortası Yaptırmalıyız?

Kapsam alanı olarak trafik sigortasının kapsamı dışında olan pek çok teminat kasko kapsamını içermektedir. Trafik sigortasında herhangi bir kaza veya hasar durumunda karşı tarafın riskleri kapsam altındadır. Eğer hatalı olan sizseniz , kazaya karışan diğer tarafın masrafları trafik sigortanız tarafından karşılanır. Hatalı olan taraftaysanız ve kasko poliçeniz yoksa ise sadece karşı tarafın masrafları trafik sigortanızdan ödenir ve sizin masraflarınız trafik sigortası kapsamı dışındadır. Kasko sigortası yaptırarak öncelikle kaza durumunda kendi risklerinizi güvence altına almış olursunuz.

Turgutreis Sigorta‘nın avantajlı fiyatları ile trafikte kaskosuz kalmayın…

Call Now Button
× .