Turgutreis Sigorta | Ferdi Kaza Sigortası
15657
page-template-default,page,page-id-15657,qode-listing-1.0.2,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,overlapping_content,qode-theme-ver-14.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Ferdi Kaza Sigortası

FERDİ KAZA SİGORTASI

Sigortalının veya yakınlarının kaza sonucu hayatını kaybetmesi veya kalıcı sakatlığı söz konusu olduğunda, belirtilen limitler doğrultusunda sigorta bedeli menfaatdarlara veya kanuni hak sahiplerine ödenir.

VEFAT

Bir kaza sonucu vefat halinde poliçede belirtilen sigorta bedeli, poliçede gösterilen menfaat sahiplerine, yoksa kanuni hak sahiplerine ödenir

KALICI SAKATLIK

Bir kaza sonucunda derhal veya en geç iki yıl içerisinde kalıcı sakatlık hali ortaya çıkarsa, sakatlığın türüne göre sigorta bedelinin belirli bir oranı sigortalıya ödenir.

TEDAVİ MASRAFLARI

Kaza gününden itibaren bir sene zarfında poliçede belirtilen limitler dahilinde doktor ücreti, ilaç, hastane ve diğer tedavi masrafları karşılanır.

GÜNDELİK  TAZMİNAT

Uğrayacağınız bir kaza sonucu geçici olarak çalışamayacak durumda olmanız halinde, çalışamayacağınız her gün için, poliçede belirtilen limit dahilinde, tazminat ödenmektedir.

Turgutreis Sigorta ile geleceğe güvenle bakın

Call Now Button
× .