Turgutreis Sigorta | Konut Sigortası
15669
page-template-default,page,page-id-15669,qode-listing-1.0.2,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,overlapping_content,qode-theme-ver-14.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Konut Sigortası

KONUT SİGORTASI

Konut sigortası, evinizi ve ailenizi koruma altına alan en önemli sigortadır. Konut sigortaları evinizi yıkılmalardan, hırsızlıktan, terörden ve kazalardan korumayı amaçlayan bir sigorta çeşididir. Yeni gelen günün ne getireceği bilinemeyeceğinden konut sigortası yaşanabilecek risklere karşı sizi teminat altına alır.

Evinizin bir teminat altında olduğunu bilmek evden uzaklaştığınız her an size güvende hissettir. Aylık taksitler ile evinizi sigorta altına alabilirsiniz. Bu sigortalar yıllık olarak yapılır. Her sene yenilenebilir. Uzun süre aynı sigorta şirketinden konut sigortası yapıyorsanız ödemelerde indirimler de söz konusu olacaktır.

Evinizde herhangi bir hasarın gerçekleşmesi durumunda çoğunlukla eşyalar da zarar görecektir.Eşya sigortası isteğe bağlı olarak yapılır ancak bizim tavsiyemiz; yaşanacak bir hasarda eşyalarınız da hasar göreceğinden mutlaka eşya sigortasını da poliçe kapsamına dahil etmenizdir.

Konut sigortası yaptırmak için illaki ev sahibi olmanız gerekmez, kiracı olunması durumunda da sadece eşya teminatı alınarak eşyalar güvence altına alınabilir.

Turgutreis Sigorta avantajları ile konutunuz sigortasız kalmasın…

Call Now Button
×

Powered by WhatsApp Chat

× .