Turgutreis Sigorta | Sağlık Sigortası
15681
page-template-default,page,page-id-15681,qode-listing-1.0.2,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,overlapping_content,qode-theme-ver-14.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası, poliçe içerisinde yer alan sigortalıların, poliçe süresi içerisinde yapmış oldukları sağlık harcamalarını (doktor muayenesi, ilaç, görüntüleme, tahliller, ameliyat masrafları v.b.) poliçe içerisinde belirtilmiş olan limit ve kullanım şartları dahilinde teminat altına alan bir sigorta çeşididir.

Özel sağlık sigortası genellikle kişilere gereksiz ve masraflı gelir. Günümüzde birçok insan sağlığından olduğunda; yanıldığını ve özel sağlık sigortasının ne kadar önemli olduğunu anlıyor. Ancak bu durumlarla ve yüksek dökümlü giderlerle karşılaşmadan önlem alabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası olası sağlık sorunlarında sizi yüksek meblalardan kurtaran önemli bir güvencedir.

Özel sağlık sigortası sağlığınızı kaybettiğiniz anda, ihtiyaç duyacağınız hemen hemen her şeyi; doktor, ilaç ve buna bağlı tedavi giderlerinizi bütçenizi zorlamadan karşılamanızı sağlar.

Pek çok kişi özel sağlık sigortasının avantajlarından haberdar olmadığı için olumsuz kanılara varabilir. Ancak bugün vereceğiniz özel sağlık sigortası yaptırma kararı ile birçok gideri önleyebilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortasının Ne Gibi Kolaylıkları Var?

  • Özel sağlık sigortası ile herhangi bir hastalık yahut kaza durumunda; özel hastanelere 1 yıl boyunca normalde ödeyeceğinizden çok daha az miktarda ödeme yaparsınız.
  • Özel hastaneler arasından dilediğinizde tedavi olabilirsiniz.
  • Özel sağlık kuruluşlarının konforunu elde ederken, yüksek miktarda para ödememiş olmanın huzurunu yaşarsınız.
  • Kaza ya da hastalık durumunda ayakta tedavi ya da yatarak tedavi gibi giderleri poliçe kapsamında karşılayabilirsiniz.
  • Seçtiğiniz poliçe kapsamında yurt dışında da kaza ya da hastalık geçirdiğinizde poliçe teminatlarınıza göre tüm masraflarınızın ödemesini yapmış olursunuz.
  • Tüm avantajlar ile olası bir hastalık ya da kaza anında bütçenizi zorlamazssınız. Nitelikli ve kapsamlı özel hastaneler yardımıyla daha çabuk süreci atlatırsınız.
  • En önemlisi sağlık sorunu yaşarken bir de bütçenizin kaygısını hissetmek durumunda kalmazssınız.
  • Özel sağlık sigortası ile kendiniz ve çocuklarınızın özel sağlık sigortası primlerini de vergiden düşürebilirsiniz.
Call Now Button
×

Powered by WhatsApp Chat

× .